Robimy projekty. A czego? Wszystkiego co ma związek z dizajnem czy architekturą. Lubimy “mieszkaniówkę” więc domy, bloki, osiedla, domki letniskowe i tak dalej są bardzo mile widziane, ale jeśli chcecie coś “z poza katalogu”, na przykład wiatę, garaż, halę, czy budynek biurowy - to też robota dla nas!

W życiu jak i w naszej twórczości staramy się być jak najbardziej eko. Nasze projekty zawsze spełniają wszystkie obowiązkowe wymogi, a do tego chętnie przedstawimy najnowsze osiągi technologii w zakresie ochrony środowiska czy ekologicznego i ekonomicznego prowadzenia budynku.

W zakresie oprogramowania i technologii przygotowania korzystamy z technologii BIM czyli modelowania informacyjnego budynku. Najprościej mówiąć chodzi o modelowanie budynku w 3D i przygotowywanie dokumentacji w oparciu o taki model. Taka metoda pozwala na sprawdzenie wszystkiego zanim zaczniemy drukować projekt a zatem pozwala na wyeliminowanie niespodzianek na budowie.
Do tego sprawnie posługujemy się projektowaniem parametrycznym, które też chętnie stosujemy. Jeżeli więc marzą wam się organiczne kształty, które się nie śniły filozofom - nam się śniły!

Oprócz tego wszystkiego lubimy VR i AR, więc na Wasze życzenie zobaczycie wszystkie swoje życzenia właśnie w ten sposób. W biurze mamy HTC Vive Cosmos a do tego jesteśmy w stanie przygotować VR na Google Cardboard (nasze kartonowe gogle dostaniecie gratis!) i modele na AR na naszej firmowej apce.

logo-footer

 

od poniedziałku do piątku 8:30 - 18:00
w sobotę 10:00 - 15:00
W niedziele i święta nieczynne

+ 48 663-868-622
biuro@38ton.pl