Dom jednorodzinny

Osada

Lokalizacja: Myślenice

Pow. użytkowa: 312,53 m2

Faza: Projekt koncepcyjny

Bryła

Klienci potrzebowali parterowego domu z wysokim sufitem, antresolą nad salonem na potrzeby wypoczynku i domowego home office oraz duża sypialnię z łazienką i garderobą. 

Budynek został zaprojektowany w południowej części województwa małopolskiego, na terenach podgórskich o raczej rozproszonej i niewielkiej zabudowie. Aby zachować charakter okolicznej architektury zdecydowaliśmy się na bryłę, która z większej odległości sprawiać będzie wrażenie niewielkiego zespołu zagrodowego, często spotykanego w tych okolicach. 

Taras

Klienci marzyli również o kameralnym, ale sporym tarasie z tyłu budynku, do którego to byłby dostęp z większości pomieszczeń mieszkalnych. Zaprojektowaliśmy taras przystosowany zarówno do wieczornego wypoczynku i spotkań ze znajomymi, zostawiając miejsce na spory stół, a także indywidualne miesjca do wypoczynku w postaci stojących czy wiszących foteli. Całość oświetlona jest klimatycznymi girlandami. Taras osłonięty jest przed słońcem ażurowym przepierzeniem. 

Wnetrza

Wnętrza są utrzymane w stonowanej kolorystyce z dużą ilością drewna, dla zachowania spójności z otoczeniem i zewnętrznym wyrazem bryły. Marzeniem klientki był kominek, do którego obecności przywyknęła w dzieciństwie.

38TON PROJEKTUJEMY

 

Od poniedziałku do piątku 8:30 - 18:00
W sobotę 10:00 - 15:00
W niedziele i święta nieczynne

+ 48 663-868-622
biuro@38ton.pl