Prezentacja projektu

Wizualizacje 3D, wirtualna rzeczywistość i aplikacja

Do projektu przygotowujemy świat wirtualnej rzeczywistości 3D, w której można dokładnie sprawdzić jak będzie wyglądał dom po zrealizowaniu. Przygotowane przez nas projekty budynków oraz wnętrz w VR (Virtual Reality, Wirtualna Rzeczywistość) umożliwiają sprawdzenie dosłownie wszystkiego, przechadzając się przez pomieszczenia swojego przyszłego domu, oraz spacerując dookoła całej bryły.

Ta technologia ogromnie pomaga wyczuć skalę i dokładnie przemyśleć pierwotne założenia, po to, aby finalny projekt był jak najbliższy temu co sobie wymarzyliśmy.

13.png
20945137-1536x1536.png

Od pierwszych koncepcji przygotowujemy szereg wizualizacji z różnych ujęć, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, pomagających w dalszych ustaleniach i krokach. Dzięki nim dużo łatwiej nam się porozumieć i omówić nowe pomysły wprowadzone do projektu. Wszystkie wizualizacje od samego początku przygotowujemy z największą starannością, dzięki czemu od początku wysyłamy wizualizacje wyglądające dokładnie jak te w zakładce  Projekty

Dzięki aplikacji mobilnej umożliwiamy zabranie dokumentacji i modelu swojej inwestycji w każde miejsce i omówienie nowych pomysłów z rodziną i znajomymi. Intuicyjny wygląd i sprawne działanie pomagają w zrozumieniu rysunków budowlanych. Wraz z rozwojem i dopracowywaniem projektu, stale wysyłamy aktualizacje aż do zakończenia prac. Aktualizacje sygnalizowane są powiadomieniami push, a wprowadzane są jednym przyciskiem. Wszystkie te elementy są ogromnym ułatwieniem zarówno w fazie koncepcji jak i później - na budowie.

10.png
38TON PROJEKTUJEMY

 

Od poniedziałku do piątku 8:30 - 18:00
W sobotę 10:00 - 15:00
W niedziele i święta nieczynne

+ 48 663-868-622
biuro@38ton.pl