O nas

Jesteśmy nowoczesnym biurem projektowym, rozumiejącym, że dobra architektura nie istnieje bez jej odbiorcy. Projektujemy dla ludzi i z myślą o ludziach po to, aby nasze obiekty były dopasowane do ich przyszłych użytkowników. Przy projektowaniu kierujemy się najnowszymi trendami w estetyce i technice. Dzięki temu unikamy wielu problemów w trakcie realizacji i dalej - przez lata użytkowania.

Oprócz tego, po prostu kochamy architekturę i projektowanie. Lubimy o niej czytać, próbować nowych metod i eksperymentować, a bycie częścią biura projektowego daje nam możliwość realizacji.

Każdy klient, każda działka, każdy obiekt niesie ze sobą coś nowego. Nie ma dwóch takich samych tematów i ta różnorodność sprawa, że dawno zapomnieliśmy czym jest rutyna. 

Biuro

Krótka historia i dwa słowa opisu

Biuro założył w 2020 roku Karol Łoziński, będący czynnym członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów a także posiadający uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Od 2021 roku jest również członkiem Towarzystwa Urbanistów Polskich. W tym samym roku rozpoczął studia doktoranckie na Politechnice Krakowskiej.

Zajmujemy się głównie zabudową kubaturową - domami, blokami, osiedlami ale również biurowcami, halami czy budynkami użyteczności publicznej. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach klientów i dopasowujemy budynki do konkretnej funkcji.

Biuro znajduje się w sercu Krakowa, 'dwa kroki' od Wawelu, ale nie ograniczamy swojej działalności do Starej Stolicy. Swoje realizacje mamy w całej Polsce, w tym na Śląsku, w Przemyślu, na Podhalu czy w Warszawie.

Nasze drzwi są zawsze otwarte na niezobowiązującą rozmowę o architekturze, o planach i pomysłach - na nowy dom, na nową inwestycję, rozwój firmy czy miejsce relaksu.

Zespół inżynierów

Współpraca z najlepszymi

Przy opracowywaniu każdego z projektów polegamy na zespole naszych inżynierów. Współpracujemy z zaufanymi konstruktorami, instalatorami, elektrykami, strażakami, inspektorami sanepidu i innymi osobami, stale czuwającymi nad poprawnością i techniczną jakością sporządzanych przez nas projektów.

Ponadto współpracujemy z wieloma dystrybutorami, producentami i wykonawcami, m. in Xella (Ytong, Silka), Baumit, Rockpanel, Rockwool, Bozza, SwissKrono i wieloma innymi! Dzięki tym kontaktom, częstym spotkaniom i konsultacjach jesteśmy w stanie zaproponować i dobrać świetne produkty i rozwiązania do każdego budynku.

Od poniedziałku do piątku 8:30 - 18:00
W sobotę 10:00 - 15:00
W niedziele i święta nieczynne

+ 48 663-868-622
biuro@38ton.pl

Morawskiego 5/215
30-102 Kraków
woj. małopolskie