Oferta projektowa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Projekt budynków biurowych i użyteczności publicznej

Opracowujemy projekty budynków takich jak biura, hale, magazyny, szkoły, żłobki, przedszkola, boiska, domy kultury i inne

Projekt Domu

Opowiedz nam o swoim planie dnia, a my stworzymy dla niego przestrzeń! Tworzymy projekty indywidualne oraz opracowujemy adaptacje projetków typowych.

Projekt Budynków Wielorodzinnych

Projektujemy wysokiej jakości przestrzeń zawrówno wewnątrz lokali jak i na zewnątrz - w otoczeniu zabudowy.

Analiza działki i możliwości zabudowy

Przed zakupem działki warto upewnić się jakie możliwości i zagrożenia są z nią związane. Wstępna analiza może zaoszczędzić wielu kłopotów i nietrafionych decyzji.

Wycena projektu

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, stąd wycena każdego projektu również jest indywidualna. Każdy przypadek jest inny. Inny metraż, inne cele czy lokalizacja, warunki gruntowe oraz szereg innych czynników. One wszystkie są wzięte pod uwagę podczas wyceny.

Na początku bardzo ważne jest pierwsze spotkanie. Może to być dłuższa rozmowa telefoniczna, może to być spotkanie online, ale na początku trzeba znaleźć trochę czasu i omówić wstępnie wiele rzeczy. Budynek, jaki by nie był, to narzędzie do osiągania celów. I aby takie narzędzie było sprawne, dobrze działało i służyło latami - musi być dobrze zaprojektowane.  Na pierwszym spotkaniu omawiamy sobie do czego ma budynek służyć, jak będzie wykorzystywany, czy będzie to kuchnia do drobnego gotowania w sobotnie poranki czy też szlifiernia z przemysłową wentylacją. Czy budynek ma wyglądać nowocześnie, czy raczej klasycznie, wykończony cegłą czy tynkiem? Te i wiele innych pytań wymieniamy na samym początku. Często podczas pierwszych spotkań pojawiają się pierwsze odręczne szkice, wstępnie sugerujące bryłę czy układ inwestycji na działce.
W ciągu kilku tygodni powstaje pierwszy projekt koncepcyjny. Zawiera on już rzuty z zaznaczonymi pomieszczeniami i wstępnym układem wyposażenia. Przygotowujemy już wizualizacje i model 3D. I taką paczkę wysyłamy Klientom. Na tym etapie trwa wymiana maili i dopracowywania, stopniowo coraz bardziej drobiazgowego, poszczególnych elementów budynku - od zagospodarowania działki po typ skrzydła drzwi. Wszystko to cały czas bazując na stale aktualizowanym modelu 3D i wizualizacjach.
Po uzgodnieniu Projektu Koncepcyjnego opracowujemy pełny Projekt Architektoniczny, wraz ze wszystkimi niezbędnymi rysunkami (rzuty, elewacje, przekroje, detale, zestawienia, schematy) oraz opisami, które są uzgadnianie z wykwalifikowanym zespołem ekspertów inżynierów (konstruktorzy, instalatorzy, elektrycy, strażacy, inspektorzy sanitarni, drogowcy itd). Taki projekt następnie składany jest wraz z odpowiednimi formalnościami do Starostwa celem uzyskania Pozwolenia na budowę. W czasie trwania postępowania dopracowywane są projekty inżynieryjne, po to, aby wszystko było gotowe w momencie uzyskania Decyzji o Pozwoleniu na Budowę.
Na życzenie Klienta możemy dodatkowo opracować Projekt Wykonawczy. Jest to projekt, który doprecyzowuje i wyjaśnia w drobniejszym szczególe rozwiązania zawarte w Projekcie Budowlanym, minimalizując "inwencje twórcze" na budowie. Projekt ten nie trafia do urzędu i nie jest obligatoryjny. Warto jednak rozważyć jego opracowanie w momencie prac z bardziej nietypowymi rozwiązaniami, aby uniknąć problemów i dodatkowych kosztów na budowie.
Po uzyskaniu Pozwolenia na Budowę, przekazujemy formalności wraz z kompletem dokumentacji Państwu i rozpoczynamy budowę.
W trakcie trwania budowy jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji, służąc pomocą i nadzorem nad spójnością realizacji z projektem.

Więcej pytań? Jesteśmy do Państwa dyspozycji  + 48 663 868 622

lub

Ponadto zajmujemy się również

Dostęp do

Modelu i dokumentacji

Umożliwiamy stały dostęp do modelu 3D i kompletnej dokumentacji z poziomu smartfona, tabletu czy przeglądarki.

Wirtualna rzeczywistość

Przygotowujemy świat wirtualnej rzeczywistości, która pozwala na przejście się po przyszłym budynku, sprawdzenie wielkości pomieszczeń oraz bryły zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, ogromnie ułatwiając podjęcie decyzji.

Na każdym etapie prac

Wizualizacje, animacje i spacery 3D

Przygotowujemy, już na wczesnym etapie, obszerną reprezentację graficzną fotorealistycznych wizualizacji obiektów nad którymi pracujemy, ułatwiając wprowadzanie zmian.

Obiekty małej architektury

Sporządzamy projekty drobnych obiektów jak altany, wiaty, zadaszenia i tym podobne.

Zgłoszenie budowy

Przygotowujemy dokumentację opisowo-rysunkową potrzebną do zgłoszenia obiektów w urzędzie. Bez problemu uzgodnimy oczyszczalnię, budynek gospodarczy i wiele innych!

Zgłoszenie budowy

Przygotowujemy szczegółowe inwentaryzacje stanów istniejących dowolnych obiektów w oparciu o wysokiej jakości dokładny sprzęt pomiarowy w tym chmury punktów.

Dobudowy, rozbudowy i remonty

Przygotowujemy projekty zmiany stanu istniejącego, w tym zmiany sposobu użytkowania obiektu oraz wydzielenia lokali.

Fachowe porady

Udzielamy porad z zakresu architektury, budownictwa, wnętrz i prawa budowlanego.

Warunki przyłączenia sieci

Pomagamy w przygotowaniu wniosków do gestorów sieci, a także uzyskujemy w imieniu Państwa odpowiednie uzgodnienia i wytyczne.

Wypis i wyrys z Planu Miejscowego

Przygotowujemy wypisy i wyrysy z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Wniosek o decyzję WZ

Pomagamy przygotować oraz złożyć wniosek w wypadku działek nieobjętych MPZP.

Adaptacja projektów typowych

Adaptujemy oraz pomagamy uzyskać pozwolenie na budowę do zakupionych projektów typowych.